Сотні тисяч дронів-перехоплювачів: Україна домовилася про спільне виробництво із компанією Еріка Шмідта.


Україна і американська компанія Swift Beat уклали угоду про співробітництво у галузі виробництва безпілотних систем. Меморандум було підписано в Данії міністром оборони Рустемом Умєровим та генеральним директором Swift Beat Еріком Шмідтом за участю президента Володимира Зеленського.
Плани на майбутнє та особливості угоди
Президент Зеленський підкреслив, що угода передбачає виробництво трьох типів безпілотників для Збройних Сил України. Умови постачання таких систем будуть вигідними для української сторони.
Постачання здійснюватиметься на спеціальних умовах за собівартістю виробництва.
Міністр оборони Умєров зазначив: "Планується отримання сотень тисяч дронів у 2025-му році з подальшим нарощуванням виробництва у 2026 році."
Інновації та співпраця з Swift Beat
Swift Beat, LLC спеціалізується на виробництві автономних дронів зі штучним інтелектом і вже успішно співпрацювала з українськими інженерами та військовими. Угода передбачає спільну розробку нових технологічних рішень, включаючи перехоплювачі крилатих ракет і автоматичні турелі.
Україна активно розвиває співпрацю у галузі виробництва безпілотних систем з американською компанією Swift Beat, що сприятиме покращенню обороноздатності країни та впровадженню новітніх технологій у сфері безпеки.
Україна уклала угоду з американською компанією Swift Beat щодо виробництва безпілотних систем для Збройних Сил. Угода передбачає спільну розробку нових технологічних рішень, які покращать обороноздатність країни та забезпечать впровадження найновіших технологій у сфері безпеки.Читайте також
- Зеленський підбив підсумки зустрічі з лідерами ЄС: євроінтеграція, нові санкції та оборонне співробітництво
- МВФ наполягає на радикальних реформах: що буде з податками та митницею
- В'язниця та конфіскація авто: Польща запровадить суворі покарання для водіїв
- Насуваються грози, град та шквали: названо області, де погіршиться погода
- Українцям пояснили, як розпізнати підроблене срібло: найпростіші способи перевірки вдома
- Telegram у чорному списку: експерти назвали найбезпечніші месенджери